VYHLEDÁNÍ VODNÍHO ZDROJE, ZHOTOVENÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE


VYVRTÁNÍ A VYSTROJENÍ VRTANÉ STUDNY NA KLÍČ

PŮSOBÍME V RÁMCI CELÉ ČESKÉ REPUBLIKY A POSKYTUJEME ZÁRUKY NA VYDATNOST VRTANÉ STUDNY

SPOČÍTAT CENU

Jak bude vše probíhat???

Zvolili jste kvalitu a vybrali jste si u naší firmy Vrtané studny Vlk vrtanou studnu, kterou byste od nás chtěli zhotovit??? Ať je to nalezení zdroje vody, zhotovení vrtané studny, či vrt pro  tepelné čerpadlo?? Zhruba jste si vypočítali rozpočet a nyní nevíte, jak postupovat dál?

Číst více...

Bohulibá proutkařská činnost má dodnes svoje uplatnění a uznávanou pozici pro vrtání studní. Proutkař je vyhledávač vodního pramene pomocí větvičky známé například z komixu Čtyřlístek, kdy se větvička otočí směrem k zemi a téměř vzápětí vytryskne gejzír natlakované vody na trávník v Třeskoprskách.

Číst více...

Nejprve nás kontaktujte buď na e-mailovou adresu, telefonem nebo osobně. Po zkontaktování se s Vámi domluvíme na návštěvě přímo na místě realizace vrtu, kde náš proutkař určí nejvhodnější místo, přibližnou hloubku a vydatnost pramene.

Číst více...
Číst více...

Rozhodli jste se, že si na chalupě nebo před domem necháte kopat studnu. Do toho vám začne vandrovat soused odvedle nápad, že přece vrtané studny jsou lepší. Nevíte, jakou variantu zvolit, zeptáte se tedy manželky. Jenže ta nevystudovala obor hydrologie, ale ekonomie, takže s vámi rozebírá ekonomické aspekty. Nuže, jsme tu pro vás, abychom vám poradili.

Číst více...

Rozhodli jste se pro vrtanou studnu, projektovou dokumentaci máte zpracovanou, nyní ale přemýšlíte, kdy si studnu necháte vrtat. Co se týče zhotovení vrtané studny, s naší firmou problém není, neboť nám trvá vrtání studní jeden až dva dny. Vlastníme také opravnění pro vrtání studní o hloubce nad 30 metrů. Příslušnou dokumentaci a ohlášku na Bánský úřad zajistíme.

Číst více...

Ačkoli se naše firma pyšní tím, že dokáže zmapovat místo, kde se nachází vodní zdroj, dále dokáže studny o patřičné hloubce vyvrtat a také se postaráme o další doprovodné inženýrské práce, jedno asi nedokážeme. Vyvrtat nejhlubší studnu v Česku.

Číst více...

Průměrná spotřeba vody v ČR je asi 1 hektolitr na osobu za den, to je asi 35 kubíků za rok. Při ceně, která se dnes blíží sedmdesáti korunám za m3, utratíme za vodu 2 000,- na osobu za rok.

Číst více...

Každý, kdo potřebuje na svůj pozemek přivést vodu – a je jedno, zda se jedná o vodu pro dům, zemědělský nebo strojírenský podnik, či jen zalévání zahrádky – stojí před dilematem dvou variant, jak vodu přivést. Mám si studnu vykopat sám, nebo s pomocí známých, či profesionálních kopáčů. Anebo mám dát přednost studni vrtané?

Číst více...

Naše firma vrtané studny Vlk se zabývá vrtáním studní, vyhledáváním vody, zhotovením vrtané studny včetně osazení vrtané studny skruží a vhodnou čerpací technikou, instalací vrtané studny na klíč, vrtů pro tepelná čerpadla a zhotovením kompletní projektové dokumentace potřebné k legalizaci vrtané studny.

Číst více...

Jsem majitelem pozemku s obytným stavením, které vlastnili již mí prapředci, a to snad již před sto lety. Rád bych si na svém vlastním pozemku nechal vyvrtat studnu. Zajímalo by mě, zda potřebuji nějaké povolení, případně jaké povolení se pro vrty studní opatřuje?

Číst více...
Vrtané studny Vlk
Obory 50, 263 01 Dobříš (mapa)
+420 604 267 433
vrtanestudnyvlk@seznam.cz
IČ: 71478311, DIČ: CZ6101141343
Všechna práva vyhrazena ©2023 Vrtané studny Vlk