Znáte výhody vrtaných studní?

Naše firma Vlk se zabývá vrtáním studní, vyhledáváním vody, zhotovením vrtané studny včetně osazení vrtané studny skruží a vhodnou čerpací technikou, instalací vrtané studny na klíč, vrtů pro tepelná čerpadla a zhotovením kompletní projektové dokumentace potřebné k legalizaci vrtané studny. Vrtaná neboli trubní studna je vhodná jako zdroj pitné nebo užitkové vody pro nejširší okruh spotřebitelů. Našimi zákazníky jsou (anebo mohou být) majitelé zahrad, chat, chalup, rodinných domů. Stejně tak jsme schopni vyhovět vlastníkům větších zemědělských družstev či průmyslových podniků.

 

Ať už si vyberete jakoukoliv naši službu, vězte, že jsme schopni pracovat na celém území České republiky, na námi zhotovené práce dodáváme záruční a pozáruční servis. Vrtání studní provádíme moderní výkonnou technikou, kdy je součástí prací výplach studny a zapažení PVC trubkami s hygienickou atestací. Vrtaná studna je tak zároveň plnohodnotně připravena na montáž čerpadla.

Pokud budete mít zakázku například vyvrtání více studní najednou, můžete u nás uplatnit množstevní slevu. Dále je dobré vědět, že na vrtání studny můžete uplatnit sníženou sazbu 15 procent DPH.

 

A jaké jsou naše aktuální ceny? Počítejme spolu: jeden metr vrtu s průměrem 135 milimetrů s průměrem pažení do 100 milimetrů stojí 640 korun, metr s průměry vrtu 155 mm a pažení 125 mm stojí 750 korun, metr s průměry vrtu 160 mm a pažení 125 mm stojí 800 korun, metr s průměry vrtu 180 mm a pažení 140 mm stojí 1150 korun. Vrtání do nestabilního podloží stojí 1900 korun, a když budete chtít vyhledat pramen vody, vyjde vás to na pouhých 900 korun.


Kontaktujte nás

Kontakt - Vrtané studny VLK

VRTANÉ STUDNY

604 267 433
736 168 012
318 588 150

Výhody vrtané studny

  • Hydraulicky dokonalá vrtaná studna
  • Využívá celý zvodnělý kolektor studně
  • Stálý přítok i v době srážkového minima
  • Vydatnosti zdroje jsou řádově vyšší u vrtané studně
  • Snadné provedení (samotné vrtání studny 1-2 dny)
  • Minimální poškození stávajícího terénu (bez nákladného odvozu materiálu)
  • Jednoduchá, velice praktická instalace čerpadel vrtaných studní
  • Náklady  úměrné výsledku
vrtání studny
Copyright © Vrtané studny VLK 2008. Kvalitní vrtání studen. Vrty pro hloubková čerpadla. Tvorba www stránek EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
navštivte také: Hobbyzahrada.cz
Výměna odkazů