Aktuální výhodné nabídky při vrtání studní

Rozhodli jste se pro vrtanou studnu, projektovou dokumentaci máte zpracovanou, nyní ale přemýšlíte, kdy si studnu necháte vrtat. Co se týče instalace vrtu, s naší firmou problém není, neboť nám trvá vrtání studní do kvalitního, pevného podloží jeden až dva dny. Pokud máte podloží smíšené, nebo úplně nekvalitní, vězte, že se o nějaký ten den vrtání prodlouží. Jistě už víte, jaké jsou výhody vrtané studny. Pro jistotu připomínáme, že vrtaná studna je hydraulicky dokonalá, využívá celý zvodnělý kolektor, má stálý přítok i v době srážkového minima, při vrtu dojde k minimálnímu poškození stávajícího terénu. Čerpadla se instalují jednoduše. A co je nejdůležitější: náklady na vrt studny jsou úměrné výsledku.  Vrtaná neboli trubní studna je vhodná jako zdroj pitné nebo užitkové vody pro nejširší okruh spotřebitelů. Od zahrad, chat, chalup přes rodinné domy až po zemědělská družstva, průmyslové podniky.

 

Máme pro vás nabídku akčních slev, z nichž když si vyberete, vyvrtání studny se vám může ještě o nějakou tu korunu zlevnit. Na jaro 2014 máme speciální nabídku vrtu za 750 korun za metr při průměru 155 milimetrů. Pokud si objednáte více vrtů najednou, můžete samozřejmě využít množstevní slevy. Nezapomeňte, že můžete uplatnit sníženou sazbu 15 % DPH. Co se týče servisu, nabízíme záruční i pozáruční servis námi zhotovených studen.

 

Co se týče konkrétního vrtání studny, provádíme jej moderní výkonnou technikou. Samozřejmou součástí prací je výplach studny a zapažení PVC trubkami s hygienickou atestací. Vrtaná studna je tak plně připravena na montáž čerpadla. Zabýváme se však nejen samotným vrtáním studní. Soustředíme se i na vyhledávání vody, zhotovujeme vrtané studny včetně osazení vrtané studny skruží a vhodnou čerpací technikou. Vrtanou studnu jsme schopni zhotovit i takzvaně na klíč. Umíme vykonat vrty pro tepelná čerpadla a zabýváme se i zhotovením kompletní projektové dokumentace potřebné k legalizaci vrtané studny.


Kontaktujte nás

Kontakt - Vrtané studny VLK

VRTANÉ STUDNY

604 267 433
736 168 012
318 588 150

Výhody vrtané studny

  • Hydraulicky dokonalá vrtaná studna
  • Využívá celý zvodnělý kolektor studně
  • Stálý přítok i v době srážkového minima
  • Vydatnosti zdroje jsou řádově vyšší u vrtané studně
  • Snadné provedení (samotné vrtání studny 1-2 dny)
  • Minimální poškození stávajícího terénu (bez nákladného odvozu materiálu)
  • Jednoduchá, velice praktická instalace čerpadel vrtaných studní
  • Náklady  úměrné výsledku
vrtání studny
Copyright © Vrtané studny VLK 2008. Kvalitní vrtání studen. Vrty pro hloubková čerpadla. Tvorba www stránek EKdesign.cz, Redakční systém Merlin CMS
navštivte také: Hobbyzahrada.cz
Výměna odkazů